Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KALLSKÅL, tenn, otydliga stämplar, 1771, med hänklar, totalhöjd ca 14 cm, bredd 33 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, bucklor, repor, märken och fläckar, inskription på undersida
793370
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här