Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, tre lådor fanerad med mahogny, stensskiva, bredd 94, djup 47, höjd 82 cm
Smärre bruksslitage.
793372
2020-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här