Byrå i sengustaviansk stil

Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil
Byrå i sengustaviansk stil

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, tre lådor fanerad med mahogny, stensskiva, bredd 94, djup 47, höjd 82 cm

Smärre bruksslitage.

793372

2020-08-14