Fåtölj med pall

Fåtölj med pall
Fåtölj med pall
Fåtölj med pall
Fåtölj med pall
Fåtölj med pall
Fåtölj med pall
Fåtölj med pall
Fåtölj med pall

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ med PALL, 1900-talets mitt, stomme i betsad lövträ fast klädsel i textil, justerbar sittvinkel, höjd ca 115, sitthöjd 46 cm

Smärre slitage

793381

2020-07-16