Sideboard med hylla 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD med HYLLA, 1950-/60-tal, fanerat i olika träslag bl. a. teak och jakaranda, 5 lådor samt luckor med invändig hylla, sideboardens höjd 78, 125x42, hyllans höjd 87, 122x25 cm
Bruksslitage, repor, fuktfläckar
793385
2020-07-15