Sideboard med hylla 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SIDEBOARD med HYLLA, 1950-/60-tal, fanerat i olika träslag bl. a. teak och jakaranda, 5 lådor samt luckor med invändig hylla, sideboardens höjd 78, 125x42, hyllans höjd 87, 122x25 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, fuktfläckar

793385

Päivämäärä:

2020-07-15