Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, tidigt 1900-tal, runt med fällskiva, fanér i björk, skivan helt lös från benställningen, höjd ca 76, diameter 95 cm

Skivan lös, fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

793390

2020-07-15