Taklampa
2020-07-17
793396
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1940-tal, 6 ljusarmar, patinerad metall, plisserade textilskärmar, höjd ca 30, diameter ca 63 cm
Bruksslitage, funktionen garanteras ej