Sidobord teak

Sidobord teak
Sidobord teak
Sidobord teak
Sidobord teak
Sidobord teak
Sidobord teak

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD/ SATSBORD, 1900-talets mitt, teak, höjd ca 40, 62x42 cm

Bruksslitage, repor, märken

793397

2020-07-17