Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, empir, 1800-talets första hälft, dekor i pastellage med bl a stiliserade ymnighetshorn och vinrankor, förgylld och bemålad, höjd ca 127, största bredd 52 cm

Spegeln något böjd, bruks och åldersrelaterat slitage

793402

2020-07-15