Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, tre lådor, intarsiadekor med putto, fanér i bl a björk, dekorativa, handtag och beslag i brons, profilerad skiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 86 samt 96x54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

793407

2020-07-15