Abra Möbler bord

Abra Möbler bord
Abra Möbler bord
Abra Möbler bord
Abra Möbler bord
Abra Möbler bord
Abra Möbler bord
Abra Möbler bord
Abra Möbler bord
Abra Möbler bord
Abra Möbler bord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ABRA MÖBLER, bord, teakfanér, 1960-tal, etikettmärkt, höjd 40,5, 200x53 cm

Fläckar, bruksslitage

793411

2020-07-13