Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, 2 lådor, intarsia, fanér i bla björk, dekorativa beslag i mässing, skiva i kalksten, nyckel finns, höjd ca 73 samt 62x36 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

793414

2020-07-15