Klubbat för:
7 200 SEK
2 000 SEK
BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, ek, två lådor i sargen, skuren dekor, höjd ca 78, 202x74 cm
Bruksslitage, repor, fanérskador
793419
2020-07-15