Bord ek

Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek
Bord ek

Klubbat för:

7 200 SEK

2 000 SEK

BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, ek, två lådor i sargen, skuren dekor, höjd ca 78, 202x74 cm

Bruksslitage, repor, fanérskador

793419

2020-07-15