Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, gips, i form av häst, höjd inkl. sockel 37, längd 33 cm
Slitage
793421
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här