Skulptur gips

Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, gips, i form av häst, höjd inkl. sockel 37, längd 33 cm

Slitage

793421

2020-07-13