Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAMBURMAJOR, 1900-tal, barockstil, svartlackerad trä, höjd ca 220 cm
Bruksslitage, märken, repor
793422
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här