Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-tal, barockstil, svartlackerad trä, höjd ca 220 cm

Bruksslitage, märken, repor

793422

2020-07-15