Spegel
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, blandstil, dekor i pastellage, förgylld, facetterat glas, höjd ca 133 samt bredd 55 cm
Mindre dekorbortfalla, sprickor i krönet, bruks och åldersrelaterat slitage
793430
2020-07-15