Alexander Wilhelms olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALEXANDER WILHELMS (1886-1972), Finland, motiv med fartyg på stormigt hav, olja på duk, signerad A. Wilhelms, 114x80 cm

793437

2020-07-16