Nils Jonsson sideboard

Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard
Nils Jonsson sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS JONSSON, 1900-talets mitt, sideboard, Troed, fanerat i teak, höjd ca 85, 210x47 cm

Slitage, fläckar

793439

2020-07-13