Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sappo", 1917, signerad Zorn, etsning, 20,5x18 cm.
Proveniens: Gåva till Knut Östberg 1928 från Carl G. och Thorsten Laurin
Gulnat blad
793460
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här