Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, bord, "Ovalen", brickmärkt undertill, höjd ca 62, 120x85 cm
Slitage, repor, fläckar
793464
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här