Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MIKAEL LÖFSTRÖM (samtida): skåp, ca 1988, bemålat trä, delvis hyllplan i i glas, signerad samt daterat Mikael Löfström 1988-89, höjd 205, 94x32 cm
Bruksslitage
793476
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här