Mikael Löfström

Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström
Mikael Löfström

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MIKAEL LÖFSTRÖM (samtida): skåp, ca 1988, bemålat trä, delvis hyllplan i i glas, signerad samt daterat Mikael Löfström 1988-89, höjd 205, 94x32 cm

Bruksslitage

793476

2020-07-13