Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Royal parcel", signerad Y Edelman, numrerad 183/1500, digital print, synligt mått ca 38x56 cm

Ej examinerad ur ram

793478

2020-07-13