Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Royal parcel", signerad Y Edelman, numrerad 183/1500, digital print, synligt mått ca 38x56 cm
Ej examinerad ur ram
793478
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här