Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LOCKURNA, Kina 1900-talets första hälft, figuralt motiv, knopp i form av fabeldjur, höjd ca 31 cm
Zustandsbeschreibung
Lock med nagg, slitage
793488
2020-07-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner