Lockurna

Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LOCKURNA, Kina 1900-talets första hälft, figuralt motiv, knopp i form av fabeldjur, höjd ca 31 cm

Zustandsbeschreibung

Lock med nagg, slitage

793488

2020-07-15