John Thorgren oljemålning
2020-07-13
793489
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): Vårbäck, Tärnafjällen, signerad J. Thorgren, daterad 39, olja på duk, ca 46x68 cm