Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER (2) 1 par, 1900-talets andra hälft, stämplade Claes Hultberg, Stockholm, stome i trä, förgyllda samt ljuspipor i mässing, höjd ca 42 cm

Smärre slitage

793493

2020-07-15