Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGELLAMPETT, rokoko, 1700-talets mitt, träskuren dekor, blankförgylld, kvicksilverfolierat glas, ca 52x25 cm

Åldersrelaterat slitage, ljushållare saknas

793506

2020-07-16