Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SPEGELLAMPETT, rokoko, 1700-talets mitt, träskuren dekor, blankförgylld, kvicksilverfolierat glas, ca 52x25 cm
Åldersrelaterat slitage, ljushållare saknas
793506
2020-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här