Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VEIKKO AALTONA (Finland, 1910-1990): Blomsterstilleben, signerad V. Aaltona, olja på duk, 81x62 cm
Zustandsbeschreibung
793507
2020-07-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner