Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VEIKKO AALTONA (Finland, 1910-1990): Blomsterstilleben, signerad V. Aaltona, olja på duk, 81x62 cm

Zustandsbeschreibung

793507

2020-07-13