Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, rokokostil, 1930-tal, nysilver, C G Hallberg, gåvogravyr, skärm i textilt material, höjd ca 56, skärmens diameter 40 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

793510

2020-07-16