Punschkoppar 12 st silver

Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver
Punschkoppar 12 st silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHKOPPAR, 12 st, silver, F.Olsson, Boliden silver, 1955, hamrad dekor, invändigt förgyllda, etui medföljer, vikt ca 385 g

Visst slitage

793511

2020-07-16