Tennstop samt bägare tenn
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
TENNSTOP SAMT BÄGARE, tenn, 1900-tal, höjd 10,5-19 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage
793515
Päivämäärä:
2020-07-16