Tennstop samt bägare tenn

Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn
Tennstop samt bägare tenn

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

TENNSTOP SAMT BÄGARE, tenn, 1900-tal, höjd 10,5-19 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage

793515

Päivämäärä:

2020-07-16