Arabia "Harlekin"

Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, "Harlekin", Arabia Finland, (12 dlr), bestående av: 4 koppar med fat, 4 skålar höjd ca 7 cm, 4 assietter diameter ca 17 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

793522

2020-07-16