Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, barock, 1700-tal, rikt skuren dekor i valnöt, textilklädsel, höjd 121, sitthöjd 50 cm
Omarbetad, äldre delar, slitage, skador
793529
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här