Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, barock, 1700-tal, rikt skuren dekor i valnöt, textilklädsel, höjd 121, sitthöjd 50 cm

Omarbetad, äldre delar, slitage, skador

793529

2020-07-14