Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
NOTSTÄLL / HYLLA, jugend, 1900-talets första hälft, mässing samt betsat lövträ, på hjultrissor, höjd 93, 45x29 cm
Bruksslitage
793530
2020-07-14