Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVANTE BERGH (1885-1946): blomsterstilleben, signerad Svante Bergh, olja på duk, ca 74x61 cm
Ej examinerad ur ram, mindre smuts på duk
793533
2020-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här