Svante Bergh oljemålning

Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVANTE BERGH (1885-1946): blomsterstilleben, signerad Svante Bergh, olja på duk, ca 74x61 cm

Ej examinerad ur ram, mindre smuts på duk

793533

2020-07-17