Golvvas keramik

Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik
Golvvas keramik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS, Italien, 2000-tal, gulglaserad keramik, undertill stämplad ND Dolfi Ceramica, höjd ca 37 cm

793549

2020-07-13