Borgila armband sterlingsilver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORGILA, armband, sterlingsilver, Stockholm, 1946, dekor i form av blommor, öppen låsögla, bredd ca 18 mm, längd ca 18.5 cm, vikt ca 38 g

Bruksslitage, smärre repor

793550

2020-07-18