Väggfigur Goldscheider 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

VÄGGRELIEF, keramik, Goldscheider, 1900-talets mitt, kvinnoansikte, höjd ca 29 cm

Två mindre naggavslag på hennes vänstra ögonlock

793556

2020-07-13