Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
VÄGGRELIEF, keramik, Goldscheider, 1900-talets mitt, kvinnoansikte, höjd ca 29 cm
Två mindre naggavslag på hennes vänstra ögonlock
793556
2020-07-13