Luktdosa

Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa

Klubbat för:

260 EUR

200 EUR

LUKTDOSA, silver, 1760/70-tal, rokoko, förgylld, otydliga stämplar, möjligen Magnus Ståtin Uddev alla, höjd ca 4,5 cm, vikt ca 19,5 g.

793557

2020-08-10