Klubbat för:
260 EUR
200 EUR
LUKTDOSA, silver, 1760/70-tal, rokoko, förgylld, otydliga stämplar, möjligen Magnus Ståtin Uddev alla, höjd ca 4,5 cm, vikt ca 19,5 g.
793557
2020-08-10