Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, saturnus, klotkupa av grönfärgat glas, höjd ca 52, diameter 34 cm
Mindre kantnagg på ring
793561
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här