Takarmatur saturnusmodell

Takarmatur saturnusmodell
Takarmatur saturnusmodell
Takarmatur saturnusmodell
Takarmatur saturnusmodell
Takarmatur saturnusmodell
Takarmatur saturnusmodell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, saturnus, klotkupa av grönfärgat glas, höjd ca 52, diameter 34 cm

Mindre kantnagg på ring

793561

2020-07-13