Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIN, 1900-tal, rödbetsad, beslag av mässing, höjd ca 20, 22x35 cm
nyckel medföljer
Smärre slitage,
793562
2020-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här