Skrin Kina

Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina
Skrin Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIN, 1900-tal, rödbetsad, beslag av mässing, höjd ca 20, 22x35 cm
nyckel medföljer

Smärre slitage,

793562

2020-07-16