Gueridon 1800-talets andra

Gueridon 1800-talets andra
Gueridon 1800-talets andra
Gueridon 1800-talets andra
Gueridon 1800-talets andra
Gueridon 1800-talets andra
Gueridon 1800-talets andra
Gueridon 1800-talets andra
Gueridon 1800-talets andra

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUERIDON, 1800-talets andra hälft, bronserad, dekor i pastellage, höjd ca 115 cm

Torrsprickor, smärre ytskador

793566

2020-07-14