Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRIGAST och ELA Danmark, sterlingsilver och emalj, 16 dlr varav 12 mockaskedar, längd 9,5-17 cm, bruttovikt ca 180 gram
slitage, skador
793567
2020-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här