Bestick i emalj och sterlingsilver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIGAST och ELA Danmark, sterlingsilver och emalj, 16 dlr varav 12 mockaskedar, längd 9,5-17 cm, bruttovikt ca 180 gram

slitage, skador

793567

2020-07-25