Vas cloisonné Kina

Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina
Vas cloisonné Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, cloisonné, Kina, 1900-talets första hälft, med hänklar, höjd ca 29 cm

Smärre slitage

793582

2020-07-15