Sven X:et Erixon oljemålning

Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Métron, Paris", signerad och daterad Sven Erixon -50, etikett a tergo Nordiska Konstförbundet, olja på duk, ca 53x67 cm

793591

2020-07-14