Oljetryck Kina 1900-tal

Oljetryck Kina 1900-tal
Oljetryck Kina 1900-tal
Oljetryck Kina 1900-tal
Oljetryck Kina 1900-tal
Oljetryck Kina 1900-tal
Oljetryck Kina 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJETRYCK, på pannå, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av interiör med figurscen, ca 26x17 cm

793600

2020-07-18