Golvurna porslin Kina
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
GOLVURNA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av figurscen, höjd ca 57 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, mynning med lagning och spricka
793603
Päivämäärä:
2020-07-16