Golvurna porslin Kina

Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

GOLVURNA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av figurscen, höjd ca 57 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, mynning med lagning och spricka

793603

Päivämäärä:

2020-07-16