Gunnera Zetterström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad, olja på pannå, ca 33x41 cm

793604

2020-07-14